Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Beckers Designer Väggfärg Helmatt [5]

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 37,00 zł 37.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: Beckers
Kod produktu: beckers 5

Opis

Beckers Designer Väggfärg Helmatt [5] Mat

Wodorozcieńczalna, matowa farba lateksowa wysokiej jakości przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

  • Pomalowana powierzchnie zyskuje piękne, matowe wykończenie.
  • Uzyskana powłoka jest odporna na zmywanie.
  • Podczas nanoszenia i schnięcia wydziela nieznaczny zapach. Farbę łatwo się nakłada.
  • Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru.
  • Kolorystyka. Biały. Możliwość uzyskania ponad 9000 kolorów w komputerowym systemie barwienia.

Metody: Wałek, pędzel, natrysk.

Kolory: Biały ,bazy wchodzą w system barwienia Tikkurila Symphony oraz NCS

Wydajność : Do 16 m²/l przy jednokrotnym malowaniu. Wydajność w dużej mierze uzależniona jest od takich czynników, jak chłonność, tekstura podłoża, metoda aplikacji oraz kolor.

Rozcieńczanie: W razie potrzeby rozcieńczyć do 5% wodą.

Dostępne opakowania 0,9l; 2,7l; 9l

Warunki aplikacji: Wszystkie powierzchnie malowane muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C, wilgotność względna powietrza poniżej 80%.

Malowanie: Przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1-2 warstwy BECKERS DESIGNER VÄGGFÄRG HELMATT [5] za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku. Dla kolorów o szczególnie słabej sile krycia (odpowiednio oznaczonych w systemie barwienia) może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw. Przed przystąpieniem do malowania należy zakolorować dostateczną ilość farby z jednej partii produkcyjnej, w celu uniknięcia ewentualnych różnic w odcieniach powłoki malarskiej.

W przypadku przemalowywania powierzchni uprzednio malowanych na ciemne kolory zaleca się stosowanie farby gruntującej BECKERS GRUNDFÄRG. W przypadku stosowania intensywnych kolorów z bazy C zalecamy użycie farby gruntującej BECKERS GRUNDFÄRG zabarwionej na kolor zbliżony do farby nawierzchniowej. Zaleca się stosowanie narzędzi malarskich ANZA. Instrukcja czyszczenia: Czyścić, w razie potrzeby, najwcześniej po upływie 1 miesiąca po malowaniu. Powierzchnie należy czyścić na sucho: odkurzaczem, miękką szczotką lub ręcznikiem do kurzu. Czyszczenie wilgotną ściereczką może pozostawiać na powierzchni ślady.

Ważne: W celu uniknięcia różnic w odcieniach należy przygotować odpowiednią ilość farby z jednej partii produkcyjnej. Należy pamiętać, że powierzchnia pomalowana farbą matową jest bardziej podatna na zadrapania i mechaniczne oddziaływania w porównaniu z powierzchniami malowanymi farbami o większym stopniu połysku.

Czas schnięcia W temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 1 godziny.

Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 4-godzinny odstęp czasu.

Czyszczenie narzędzi Narzędzia należy czyścić wodą, bezpośrednio po zakończeniu prac. Przed umyciem narzędzia należy dobrze wytrzeć, w celu usunięcia możliwie największej ilości farby.

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl